Uczniowie naszej szkoły w konkursie „Wioski bez troski”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Wioski bez troski” organizowanym przez KRUS.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • Maja Gromińska
  • Olga Wasiak
  • Jan Rosiak
  • Alicja Gromińska
  • Julia Szymczak

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników za zaangażowanie i przygotowanie prac konkursowych.

Szczególne gratulacje kierujemy do Julii Szymczak, która otrzymała wyróżnienie.

Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w konkursie i życzymy uczniom kolejnych sukcesów.