5. Konkurs Kolęd i Pastorałek

Dzisiaj nasza szkoła ponownie rozbrzmiała kolędami i pastorałkami. Odbył się 5. Konkurs Kolęd i Pastorałek, który zgromadził młodych wykonawców, nauczycieli, uczniów oraz licznie przybyłą publiczność.

Miło nam było gościć Burmistrza Grabowa – pana Mariusza Jagielskiego, któremu serdecznie dziękujemy za obecność i wsparcie szkolnych inicjatyw.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół:
Szkoły Podstawowej im. Marii Koszutskiej w Kadzidłowej,
Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Grabowie,
Szkoły Podstawowej im. Wacława Felczaka w Chorkach,
Szkoły Podstawowej w Mazewie,
Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Czepowej,
Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starej Sobótce – gospodarza konkursu.

Występy oceniało jury w składzie: Dorota Danielewicz, Dariusz Kuś oraz Antoni Kowalczyk, łączące artystyczną wrażliwość, muzyczne doświadczenie i sceniczną praktykę.

Laureaci konkursu

Kategoria 0–III
I miejsce – Zuzanna Kulesza (SP w Mazewie)
II miejsce – Amelia Karlikowska (SP im. Jana Kochanowskiego w Grabowie)
III miejsce – Nela Rakowska (SP im. Jana Kochanowskiego w Grabowie)
Wyróżnienie – Julia Budzyńska (SP im. Wacława Felczaka w Chorkach)

Kategoria IV–VIII
I miejsce – Michalina Stefaniak (SP w Mazewie)
II miejsce – Aleksandra Krysiak (SP im. Jana Kochanowskiego w Grabowie)
III miejsce – Patryk Nowacki (SP im. Marii Koszutskiej w Kadzidłowej)
Wyróżnienie – Julia Lewandowska (SP im. Marii Koszutskiej w Kadzidłowej)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pięknych występów, odwagi i zaangażowania.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za przygotowanie poczęstunku, który dopełnił to wyjątkowe wydarzenie.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne edycje konkursu.